:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Резултати от Специализирана екстериорна изложба на Български гончета в гр. Монтана 07.09.2019 год.

Съдия: Георги Чаушев - национален съдия за българско гонче от листата на БРФК
Помощник съдия: Емил Николов - клубен съдия от листата на НКБГ
Участвали кучета: 73

Класиране по класове:

Клас бебе мъжки
Зико на Светлин Георгиев №74 - много переспективен I
Дино на Александър Музев №45 - много переспективен II
Арчи на Николай Рангелов №61 - много переспективен III

Клас подрастващи мъжки
Барс от Дракон 64 на Георги Лалов №58 - много переспективен I
Барт от Дракон 64 на Георги Лалов №59 - много переспективен II

Клас млади мъжки
Биджо от Дупница на Александър Георгиев №39 - отличен I
Били от Дупница на Димитър Дамянов №55 - oтличен II
Пирин на Симеон Симеонов №72 - oтличен III
Шакил от Павлов България на Иван Георгиев №48 - oтличен IV
Арес на Васил Йотов №2 - oтличен
Горан от Душанци хънтърс на Димитър Димитров №77 - oтличен

Клас интермедия мъжки
Самурай на Денис Петков №11 - oтличен I
Бруно на Мариян Райков №29 - oтличен II
Урко на Борислав Тодоров №40 - oтличен III
Зак от Крумашока на Георги Колев №30 - много добър
Омиджур от Каймакански на Дилян Иванов №63 - много добър
Сакар от Каймакански на Любомир Димитров №14 - без оценка

Клас открит мъжки
Икар от Каймакански на Йордан Ангелов №26 - oтличен I
Чоко на Цветан Георгиев №37 - oтличен II
Балкан на Стилян Илиев №69 - oтличен III
Бруно на Николай Сейменаров №53 - oтличен IV
Жокер от Чаушев на Цветан Ценов №62 - oтличен
Аякс от Каменград на Милен Нейков №12 - много добър
Газър от Хасковлии на Атанас Атанасов №52 - много добър
Азар от Туркинча на Йордан Ангелов №27 - без оценка

Клас работен мъжки
Фердо от Павлов България на Иво Павлов №20 - oтличен I
Ларго на Иво Ценков №6 - oтличен II
Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №60 - oтличен III

Клас ветерани мъжки
А-Калин на Иво Павлов №21 - oтличен I
Арго на Пламен Ангелов №28 - oтличен II
Томи на Димитър Ценов №68 - oтличен III
Арон на Николай Георгиев №64 - oтличен IV

Клас бебе женски
Барби от Туркинча на Иван Георгиев №47 - много переспективен I
Юрая от Павлов България на Александър Янков №73 - много переспективен II
Биба от Туркинча на Диян Ангелов №22 - много переспективен III
Яна на Стилян Илиев №70 - много переспективен IV
Астери от Своге на Виктор Божилов №15 - много переспективен
Брита от Туркинча на Димитър Ценов №34 - много переспективен
Диана на Александър Музев №43 - много переспективен
Крейзи на Георги Колев №32 - много переспективен

Клас подрастващи женски
Сара на Пламен Вълков №57 - много переспективен I
Вихра на Борислав Тодоров №42 - много переспективен II

Клас млади женски
Рила от Чаушев на Ненчо Войтишев №35 - отличен I
Цвети от Павлов България на Иван Георгиев №46 - oтличен II
Зина от Голо бърдо на Велизар Иванов №78 - oтличен III
Астра от Фуча хънтинг дог на Венелин Игнатов №3 - oтличен
Барба от Бате Ванчо на Силвестър Спасов №1 - oтличен
Барса от Дупница на Ангел Иванов №38 - oтличен
Гера от Сотиров на Иван Георгиев №49 - oтличен
Зита от Голо бърдо на Георги Колев №31 - oтличен
Целди от Павлов България на Димитър Славчев №17 - oтличен
Шана от Павлов България на Иво Павлов №18 - oтличен
Дая от Устина дог на Атанас Атанасов №51 - много добър

Клас интермедия женски
Арта на Николай Сейменаров №54 - отличен I
Лара от Каменград на Димитър Димитров №76 - oтличен II
Жени от Голо бърдо на Велизар Иванов №79 - oтличен III
Фани от Чаушев на Симеон Симеонов №71 - без оценка

Клас открит женски
Карина на Цветан Георгиев №36 - oтличен I
Вая от Хурса на Ангел Димитров №9 - oтличен II
Зана от Каменград на Румен Тодоров №16- oтличен III
Пума от Каймакански на Николай Георгиев №65 - oтличен IV
Кхера на Любомир Димитров №13 - oтличен
Верона от Душанци хънтерс на Александър Музев №44 - много добър
Кайра на Венцислав Игнатов №75 - много добър
Рила на Георги Колев №33 - много добър
Саманта от Устина дог на Диян Ангелов №24 - без оценка

Клас работен женски
Рокси от Павлов България на Иво Павлов №19 - oтличен I
Барса на Пламен Вълков №56 - oтличен II
Дарма от Каймакански на Диян Ангелов №25- много добър
Грета от Каменград на Мирослав Гачевски №10 - много добър

Клас шампиони женски
Адина от Хурса на Ангел Димитров №8 - oтличен I
Б-Кубра на Ангел Димитров №7 - oтличен II

Клас ветерани женски
Бояна на Атанас Атанасов №50 - добър

Най-добро младо куче на изложбата - Биджо от Дупница на Александър Георгиев №39
Най-добро мъжко куче на изложбата - Фердо от Павлов България на Иво Павлов №20
Най-добро женско куче на изложбата - Рокси от Павлов България на Иво Павлов №19
Най-добро куче - ветеран на изложбата - А-Калин на Иво Павлов №21
Шампион на изложбата - Рокси от Павлов България на Иво Павлов №19
Шампион на град Монтана - Биджо от Дупница на Александър Георгиев №39
Най-добър млад водач до 12 год - Ванеса Пушкарова
Най-добър млад водач до 13-18 год - Ангел Димитров

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче