:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Специализирана екстериорна изложба на Български гончета в гр. Първомай - резултати и класиране

Съдия: Бо Скалин - Международен съдия към FCI
Участвали кучета: 56

Класиране по класове:

Клас подрастващи мъжки
Сакар от Каймакански на Любимир Димитров №1 - много переспективен I
Пинко от Каймакански на Костадин Маринов №2 - много переспективен II

Клас млади мъжки
Миро от Дракон 64 на Димитър Дачкинов №6 - отличен I
Бумър от Иван Сотиров на Иван Сотиров №7 - oтличен II
Авълчан от Паничери на Марин Арбалиев №10 - oтличен III
Сотир на Роберто Стоилов №9 - oтличен IV
Бък от Милковица на Детелин Димитров №5 - oтличен
Азар от Туркинча на Деян Ангелов №3 - много добър
Лари от Устинадог на Николай Михалков №8 - много добър
Марселиньо на Сейхан Мухарем №4 - много добър
Султан от Устинадог на Мюмюн Исмаилов №52 - много добър

Клас интермедия мъжки
Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №11 - oтличен I
Нандо на Айджан Йеменджиев №15 - oтличен II
Рико от Павлов БГ на Мехмед Юмер №12 - oтличен III
Икар от Каймакански на Деян Ангелов №14 - oтличен IV
Барут на Димитър Димитров №16 - много добър
Варон от Мустафа Ахмед на Мюмюн Исмаилов №53 - много добър
Педро на Йордан Йорданов №18 - много добър
Баяр на Васил Гачевски №17 - добър

Клас открит мъжки
Роко на Атанас Тенчев №20 - много добър
Икар на Петко Кирев №55 - добър

Клас работен мъжки
Боби на Стоян Куцовски №37 - oтличен I
Бруно на Николай Сейменаров №13 - много добър
Вик от Дикман на Мустафа Ахмед №44 - много добър
Бъки на Стоян Куцовски №48 - добър

Клас шампиони мъжки
Айк на Георги Лалов №21 - oтличен I

Клас подрастващи женски
Уна от Павлов БГ на Георги Георгиев №22 - много переспективен I

Клас млади женски
Габи на Димитър Димитров №31 - отличен I
Кора от Узунов на Самет Шериф №56 - oтличен II
Веронаот Душанци Хънтерс на Александър Музев №24 - oтличен III
Бея от Милковица на Детелин Димитров №32 - oтличен IV
Линда от Устинадог на Димо Манолов №54 - oтличен
Александра от Туркинча на Йордан Манолов №29 - много добър
Амба на Мехмед Юмер №25 - много добър
Берта на Любен Петров №30 - много добър
Брена на Цветан Иванов №35 - много добър
Дида на Атанас Тенчев №34 - много добър
Китка от Узунов на Николай Михалков №33 - много добър
Саманта от Устинадог на Диян Ангелов №28 - много добър
Брена на Радослав Борисов №27 - добър
Стефи на Деян Василев №26 - добър

Клас интермедия женски
Варда от Мустафа Ахмед на Мустафа Ахмед №23 - отличен I
Рила от Каменград на Тунджай Джафер №57 - oтличен II
Тара на Павел Духалов №38 - oтличен III
Рива на Емил Донев №39 - много добър
Нора на Мехмед Юмер №36 - много добър
Пада от Каменград на Петьо Колев №40 - много добър

Клас открит женски
Вела от Хурса на Любомир Димитров №46 - oтличен I
Хера на Васил Гачевски №47 - oтличен II
Лора от Дракон 64 на Георги Лалов №42- oтличен III
Берта на Мехмед Юмер №43 - oтличен IV
Калба от Хурса на Борис Борисов №41 - много добър

Клас работен женски
Бети на Стоян Куцовски №19 - oтличен I
Инка от Георги Зозиков на Иван Сотиров №49 - много добър
Арна на Васил Гюров №50 - много добър

Клас ветерани женски
Жана на Димитър Димитров №51 - много добър

Най-добро младо куче на изложбата - Миро от Дракон 64 на Димитър Дачкинов №6

Най-добро мъжко куче на изложбата - Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №11

Най-добро женско куче на изложбата - Варда от Мустафа Ахмед на Мустафа Ахмед №23

Шампион на изложбата - Ясен от Дракон 64 на Георги Лалов №11

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче