:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Специализирана изложба Козлодуй - резултати и класиране

Съдии: г-н Сейхан Мухарем Национален съдия от листата на БРФК,
г-н Ивайло Весков - Клубен съдия от листата на НКБГ
Участвали кучета: 69


Резултати по класове:

Клас бебе мъжки (4 кучета)

Гайтан на Николай Сейменаров № 33 много перспективен I
Лео на Мартин Александров № 25 много перспективен II
Арис на Ивайло Яков №42 много перспективен III
Мурат2 на Александър Янков №24 много перспективен IV

Клас подрастващи мъжки (3 кучета)

Герак от Каймакански на Лукан Черкезки №64 много перспективен I
Джони на Илия Крумов № 38 много перспективен II
Ерхан на Павлин Кръстев № 35 много перспективен III

Клас млади мъжки (7 кучета)

Вихър на Мартин Александров № 26 отличен I
Гари от Железни на Иваило Иванов № 58 отличен II
Вандал от Каймакански на Димитър Божков № 29 отличен III
Ж-Чико от Каменград на Димитър Димитров № 65 отличен IV
Пако на Александър Георгиев №69 отличен
Пирин на Яни Климентов № 31 отличен
Марс на Благой Христов № 60 много добър

Клас междинен мъжки (2 кучета)

Икар от Павлово на Велизар Иванов № 56 отличен I
Барс от Хурса на Пламен Миразчийски № 4 много добър

Клас открит мъжки (9 кучета)

Т-Рони на Детелин Димитров № 1 отличен I
Рони на Мартин Александров № 27 отличен II
Арап на Максим Димитров № 66 отличен III
Балкан на Иво Павлов № 53 отличен IV
Бранко от Каменград на Димо Рашков № 62 отличен
В-Дък на Иван Димитров № 17 отличен
Кинг на Георги Лалов № 48 много добър
Мурат на Диян Ангелов № 8 много добър
Жокер от Чаушев на Цветан Ценов № 10 много добър


Клас шампиони мъжки (2 кучета)

Айк на Георги Лалов № 47 отличен I
Б-Ричи на р-к Хурса № 43 отличен II

Клас работен мъжки (3 кучета)

Джамбо на Иво Павлов № 54 отличен I
Ларго от Чаушев на Иво Ценков № 36 отличен II
Арес от Чуковец на р-к Каймакански № 20 отличен III

Клас ветерани мъжки (5 кучета)

Роналдо на Мартин Аленсандров № 28отличен I
Арап на Андрей Вачев № 11 отличен II
Рони на Илия Крумов № 39 отличен III
Бруно на Стоян Куцовски № 49 отличен IV
Горан на Петко Петков №5 отличен

Клас бебе женски (4 кучета)

Линда на Велизар Иванов № 55 много перспективен I
Вая от Хурса на р-к Хурса № 46 много перспективен II
Бети на Илия Крумов № 37 много перспективен III
Вера на Иван Димитров № 16 много перспективен IV

Клас подрастващи женски (2 кучета)

Дарма от Каймакански на Диян Ангелов № 6 много перспективен I
Ерма от Дракон64 на р-к Каймакански № 21 много перспективен II

Клас млади женски (5 кучета)

Янтра на Димитър Ценов № 19 отличен I
Меца на Димитър Дамянов № 23 отличен II
Варда от Каймакански на Николай Михалков № 18отличен III
Горда на Николай Сейменаров № 34 отличен IV
Опра от Чаушев на Радослав Янимов №63 много добър

Клас междинен женски (5 кучета)

Бистра от Хурса на Борис Борисов № 52 отличен I
Буря от Хурса на Пламен Миразчийски № 3 отличен II
Калба от Хурса на Борис Борисов №9 отличен III
Берта от Хурса на Румен Василев №50 отличен IV
Ухера на Любен Любенов № 22 много добър

Клас открит женски (8 кучета)

Кора на Андрей Вачев № 12 отличен I
Тангра на Иван Кръстев № 13 отличен II
Ерика от Каменград на Детелин Димитров № 2 отличен III
Вихра на Иван Станойчев № 51 отличен IV
Рина на Димитър Божков № 30 отличен
Бояна от Каменград на Емил Николов № 61 отличен
Зара на Диян Ангелов № 7 отличен
Чива на Яни Климентов № 32 много добър

Клас шампиони женски (2кучета)

Адина от Хурса на р-к Хурса № 44 отличенI
Б-Кубра на р-к Хурса № 45 отличен II

Клас работен женски (5 кучета)

Рита на Иван Кръстев № 14 отличен I
Багира на Велизар Иванов № 57 отличен II
Арна на Димитър Димитров № 41 отличен III
Жана на Димитър Димитров № 40 отличен IV
Естера от Каменград на Ивайло Иванов № 59 отличен

Клас ветерани женски (1 куче)

Петя на Иван Кръстев № 15 отличен I

Най - добро младо куче на изложбата - Вихър на Мартин Александров
Най - добро мъжко куче на изложбата - Джамбо на Иво Павлов
Най - добро женско куче на изложбата - Адина от Хурса на р-к Хурса
Най - добро куче ветеран на изложбата - Петя на Иван Кръстев
Шампион на изложбата - Джамбо на Иво Павлов
Шампион на гр. Козлодуй - Б-Ричи на р-к Хурса
Най - добър млад водач на куче 6 - 13 год. - Димитър Тодоров с куче Бети

Победителите!


Специални благодарности на фирмите и хората които помогнаха за реализирането на изложбата:
Фирма IKA официален спонсор на НКБГ - www.ika.com
Община Козлодуй - www.kozloduy.bg
Ветеринарна Клиника “Санте Вита” гр. Козлодуй - www.santevita-bg.com
Фирма “ САМ БС” ЕООД - www.sambs.bg
“Енергоремонт - Козлодуй” ЕООД - www.energoremont-kozlodui.com
“Интерприборсервиз” ООД - www.inpris.com
Върбан Тодоров
Калин Митов - www.kalinux.com
И още един, пожелал да остане анонимен.


[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче