:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Новини

Специализирана изложба Асеновград - 24.04.2016 г.

Съдия: Миливое Урошевич
Организатор: БРФК
Участвали кучета: 59

Резултати по класове:

Клас подрастващи мъжки (3 кучета)
Гари от Железни на Ивайло Иванов № 3 много переспективен I
Дарк на Галина Желязкова № 43 много переспективен II
Л-Байкал на Галина Желязкова № 4 переспективен

Клас млади мъжки (9 кучета)
Вандал от Каймакански на Димитър Божков № 14 отличен I, BJC
Буран на Велко Везенков № 17 oтличен II, R-BJC
З-Гринго на Тодор Димов № 13 oтличен III
Асен от Каймакански на Слави Каймакански № 15 много добър
Ж-Чико от Каменград на Димитър Димитров № 12 много добър
Й-Крус от Георги Зозиков на Иван Сотиров № 16 много добър
Майк на Виктор Весков № 55 много добър
Мурджо на Пенчо Христозов № 52 много добър
Меси на Сейхан Мухарем № 18 добър

Клас интермедия мъжки (7 кучета)
Рони на Мартин Александров № 49 oтличен I, САС
Икар от Павлов България на Велизар Иванов № 30 oтличен II, R-САС
Кай от Дракон 64 на Румян Кирилов № 45 oтличен III
Арес от Чуковец на Слави Каймакански № 29 много добър
Зико на Борис Кюркчиев № 32 много добър
Имбо от Павлов България на Данаил Кирилов № 31 много добър
Карт на Пенчо Христозов № 53 много добър

Клас открит мъжки (7 кучета)
Бранко от Каменград на Димо Рашков № 35 oтличен I, САС
Вълчан на Иван Станойчев № 37 oтличен II, R-САС
Т-Рони на Детелин Димитров № 48 oтличен III
Джоко на Иво Павлов № 36 oтличен IV
Арго на Нено Кочанков № 34 много добър
В-Дък на Иван Димитров № 38 много добър
А-Цезар на Васил Дуков № 39 дисквалификация

Клас работен мъжки (3 кучета)
Джамбо на Иво Павлов № 40 oтличен I, САС, ВОВ
Роналдо на Мартин Александров № 50 oтличен II, R-САС
Доко на Васил Гюров № 42 oтличен III

Клас шампиони мъжки (1 куче)
Айк на Георги Лалов № 62 oтличен I, САС

Клас млади женски (9 кучета)
Опра от Чаушев на Радослав Якимов № 9 отличен I, BJC
Гита на Георги Узунов № 51 oтличен II, R-BJC
Боряна от Каймакански на Нено Кочанков № 8 oтличен III
Ечери на Галина Желязкова № 2 oтличен IV
Варда на Николай Михалков № 5 много добър
Имаги на Галина Желязкова № 1 много добър
Йкама на Стоян Биволарски № 7 много добър
Й-Кари от Георги Зозиков на Иван Сотиров № 11 много добър
Кая на Борис Кюркчиев № 6 добър

Клас интермедия женски (4 кучета)
Ерика от Каменград на Детелин Димитров № 47 oтличен I, САС
Кора на Андрей Вачев № 20 oтличен II, R-САС
Ася на Пенчо Христозов № 54 много добър
Ива от Павлов България на Александър Събев № 19 много добър

Клас открит женски (6 кучета)
Агата от Железни на Димитър Димитров № 22 oтличен I, САС
Вихра на Иван Станойчев № 21 oтличен II, R-САС
М-Сара на Христо Георгиев № 57 oтличен III
Вихра на Виктор Симов № 46 много добър
Рая от Лазаров на Лукан Черкезки № 44 много добър
Соня на Георги Лалов № 61 много добър

Клас работен женски (10 кучета)
Жана на Димитър Димитров № 28 oтличен I, САС, BOS
Инка от Георги Зозиков на Иван Сотиров № 23 oтличен II, R-САС
Дара на Виктор Весков № 56 oтличен III
Рита от Дракон 64 на Марин Баев № 59 oтличен IV
Багира на Велизар Иванов № 24 oтличен
Райна на Мюмюн Исмаилов № 60 oтличен
Арна от Железни на Васил Гюров № 27 много добър
Естера от Каменград на Ивайло Иванов № 26 много добър
Р-Вихра на Илия Крумов № 58 много добър
Чара на Ивайло Весков № 25 много добър

Шампион на изложбата - Джамбо на Иво Павлов
Най-добро мъжко куче на изложбата - Джамбо на Иво Павлов
Най-добро женско куче на изложбата - Жана на Димитър Димитров

[още новини]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче