:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Екстериорни изложби
Работни изпитания
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Клубни мероприятия

Специализирана изложба на НКБГв рамките на BLACK SEA WINNER - Албена 2013 г.


Съдия: Аугусто Бенедикто Сантос III – президент и председател на филипинския Canine club
Участвали кучета: 50

Шампион на изложбата: - Жана на Димитър Димитров
Най-добро мъжко куче на изложбата: - Айк на Георги Лалов
Най-добро женско куче на изложбата: - Жана на Димитър Димитров

Класиране по класове:

Клас млади мъжки:
Жар на Георги Чаушев - oтличен I, BJC
Вокил на Димо Рашков - отличен II, R-BJC
Бруно на Димитър Димитров – oтличен III
Виктор на Димитър Костадинов - oтличен IV
Арго на Нено Кочанков - oтличен
Вълчан на Иван Станойчев oтличен

Клас междинен мъжки:
Бую на Димитър Димитров - oтличен I, САС
Шмекер на Виктор Весков - oтличен II, R-САС
Герман на Халил Халилов – oтличен III
Аякс на Георги Зозиков - много добър

Клас открит мъжки:
Бранко на Димо Рашков - отличен I, САС
Кюмур на ДЛС Тракия - отличен II, R-САС
Горан на Илия Зозиков - отличен III
Арес на Петър Димов - oтличен IV
Самурай на Ангел Иванов - oтличен
Ушан на Нено Кочанков - oтличен
Касап на ДЛС Тракия - много добър
Д-Чар на Хайрадин Закиф - много добър
Таркан на Сейхан Мохарем - много добър
Гари на Румен Иванов - много добър
Чалдо 2 на Мартин Мартинов - много добър
Джак на Боян Талев - много добър

Клас работен мъжки:
Айк на Георги Лалов - oтличен I, САС
Джери на Георги Узунов - много добър
Асен на Георги Иванов - много добър
Калин на Виктор Весков - много добър
Арап на Георги Чаушев - много добър

Клас млади женски:
Алба на Халил Халилов - отличен I, BJC
Галя на Георги Иванов - oтличен II, R-BJC
Видра на Димитър Костадинов - отличен III
Вихра на Боян Талев - oтличен IV
Бихтер на Тодор Димов - oтличен
Рила на Петко Кирев - много добър
Берта на Зулфикяр Хасан - много добър
Роузи на Ангел Иванов - много добър
Вихра на Иван Станойчев - много добър

Клас открит женски:
Рива на Георги Зозиков - oтличен I, САС
Линда на Акиф Хюсеин - oтличен II, R-САС
Алма на Мартин Мартинов - oтличен III
Берта на Васил Славков - oтличен IV
Тангра на Иван Кръстев - много добър
Елза-Гилза на Марин Арбалиев - много добър
Елза на Петко Кирев - много добър
Барби на Георги Сивенов - много добър
Ара на Кирил Стоев - много добър
Рила на Михаил Димов - много добър

Клас работен женски:
Жана на Димитър Димитров - oтличен I, САС
Зара на ДЛС Тракия - oтличен II, R-САС
Дара на Виктор Весков - oтличен III
Рита на Иван Кръстев - oтличен IV

[още изложби]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче