:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Екстериорни изложби
Работни изпитания
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Клубни мероприятия

Специализирана екстериорна изложба Благоевград - 12.09.2015 г.


Съдии: Делчо Кочанков, Георги Чаушев и Ангел Димитров
Участвали кучета: 49

Шампион на изложбата: - Арап на Димитър Костадинов
Най-добро мъжко куче на изложбата: - Арап на Димитър Костадинов
Най-добро женско куче на изложбата: - Жана на Димитър Димитров
Най-добро млдо куче на изложбата: - Икар на Велизар Иванов
Най-добро куче-ветеран на изложбата: - Страцин на Велко Везенков
Шампион на публиката: - Икар на Велизар Иванов

Класиране по класове:

Клас бебе мъжки:
Йорго от Павлов БГ на Крум Николов - Много переспективен 1
Буран на Велко Везенков - Много переспективен 2
Барон от Рашайков на Слави Каймакански - Много переспективен 3

Клас подрастващи мъжки:
Асен от Каймакански на Слави Каймакански - Много переспективен 1

Клас млади мъжки:
Икар от Павлов БГ на Велизар Иванов - Отличен 1
Арон от Чуковец на Илия Крумов - Отличен 2
Арес от Чуковец на Слави Каймакански - Отличен 3
Ирак от Павлов БГ на Иво Павлов - Мн. добър

Клас междинен мъжки:
Ж-Джоко от Павлов БГ на Иво Павлов - Отличен 1
Джак от Павлов БГ на Пламен Стоянов - Отличен 2
Авер от Железни на Георги Джорджиов - Отличен 3
Ахил от Железни на Костадин Маринож - Мн. добър

Клас открит мъжки:
Арго на Нено Кочанков - Отличен 1
Вълчан на Иван Станойчев - Отличен 2
Ушан от Лазаров на Нено Кочанков - Отличен 3
Велко от Павлов БГ на Пламен Стоянов - Отличен
Бончо на Александър Арнаудов - Отличен
Сибир на Димитър Божков - Отличен
Зоро на Велко Везенков - Отличен
Вълчо от Дикман на Борислав Стамболийски - Без оценка
А-Цезар на Васил Дуков - Без оценка
Сако на Иван Палански - Без оценка
Елцин на Иван Евтимов - Без оценка

Клас работен мъжки:
Арап на Димитър Костадинов - Отличен 1
Джамбо на Иво Павлов - Отличен 2
Бънди на Велизар Иванов - Отличен 3
Б-Ричи на Ангел Димитров - Отличен 4
Рони на Илия Крумов - Отличен

Клас ветерани мъжки:
Страцин на Велко Везенков - Отличен 1
Чарли на Иво Павлов - Отличен 2

Клас бебе женски:
Варда от Каймакански на Николай Михалков - Мн. переспективен 1

Клас подрастващи женски:
Хера на Васил Гачевски - Мн. переспективен 1

Клас млади женски:
Адина от Хурса на Ангел Димитров - Отличен 1
Инка от Г. Зозиков на Иван Сотиров - Отличен 2

Клас междинен женски:
Агата на Димитър Димитров - Отличен 1
Арна на Васил Гюров - Отличен 2
Сара от Каймакански - Отличен 3

Клас открит женски:
Бети на Мартин Маноилов - Отличен 1
Гери от Златанов на Слави Каймакански - Отличен 2
Вихра на Иван Станойчев - Отличен 3
Веска на Иван Палански - Отличен 4
Рила от Дикман на Борислав Стамболийски - Мн. добър
Бента на Иво Павлов - Мн.добър
Росана на Стоимен Ковачев - дисквалификация

Клас работен женски:
Жана на Димитър Димитров - Отличен 1
Багира на Велизар Иванов - Отличен 2
Р-Вихра на Илия Крумов- Отличен 3
Тара на Красимир Вандов - Отличен 4

[още изложби]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче