:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Екстериорни изложби
Работни изпитания
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Клубни мероприятия

Специализирана изложба Ихтиман - 13.09.2014 г.

Съдийска комисия: Делчо Кочанков, Георги Узунов и Сейхан Мухарем
Участвали кучета: 41



Шампион на изложбата - Рони на Илия Крумов № 5
Най-добро мъжко куче на изложбата - Рони на Илия Крумов № 5
Най-добро женско куче на изложбата - Петя на Иван Кръстев № 13
Най-добро младо куче на изложбата - Блейк на Желязко Желязков № 26
Шампион на гр. Ихтиман - Вълчан на Иван Станойчев № 39


Класиране по класове:


Клас бебе (3 - 6 мес) мъжки


Аспар от Хурса на Троян Гогов № 11 много переспективен I
Аркан на Георги Георгиев № 31 много переспективен II
Гари от Каменград на Борис Кюркчиев № 15 много переспективен III
Арчи на Георги Георгиев № 32 много переспективен IV

Клас млади (9-18 мес) мъжки


Блейк на Желязко Желязков № 26 отличен I
Ахил на Костадин Маринов № 23 много добър

Клас открит (15 мес - 8 год) мъжки


Рони на Илия Крумов № 5 oтличен I, ВОВ
Вълчан на Иван Станойчев № 39 oтличен II
Виктор на Димитър Костадинов № 6 oтличен III
Рино на Георги Сивенов № 18 oтличен IV
Аякс на Иван Станойчев № 41 много добър
Бандит на Мирослав Гаджевски № 14 много добър
Роко на Александър Петков № 1 без оценка

Клас работен (15 мес - 8 год) мъжки


Арап на Димитър Костадинов № 7 oтличен I
А-Джамбо на Иво Павлов № 25 oтличен II
Вокил на Димо Рашков № 43 oтличен III
Джорджо на Георги Георгиев № 34 много добър
Арон на Красимир Вандов № 35 много добър

Клас шампиони мъжки

Айк на Георги Лалов № 9 oтличен I

Клас бебе (3 - 6 мес) женски


Вера на Петьо Колев № 17 много переспективен I
Рита на Димитър Костадинов № 44 много переспективен II
Бояна от Каменград на Емил Николов № 10 много переспективен III

Клас подрастващи (6-9 мес) женски


Дари на Тодор Тодоров № 4 переспективен

Клас млади (9-18 мес) женски


Бренда на Симеон Иванов № 27 отличен I
Г-Кери на Красимир Вандов № 37 oтличен II
Арда на Георги Георгиев № 30 oтличен III
Хера на Румян Кирилов № 42 без оценка

Клас открит (15 мес - 8 год) женски


Петя на Иван Кръстев № 13 oтличен I
Б-Сали на Георги Георгиев № 33 oтличен II
Даница на Светослав Рашайков № 29 oтличен III
Катя на Мирослав Гачевски № 16 oтличен IV
Гери на Слави Каймакански № 2 oтличен
Кери на Георги Йорданов № 3 oтличен
Бента на Иво Павлов № 24 oтличен
Вихра на Иван Станойчев № 40 oтличен
Арда на Ангел Арнаутски № 28 oтличен
Гилза на Кирил Пандезов № 19 oтличен
Тара 1 на Красимир Вандов № 38 oтличен

Клас работен (15 мес - 8 год) женски


Рита на Иван Кръстев № 12 oтличен I
Чара на Ивайло Иванов № 8 oтличен II
Тара на Красимир Вандов № 36 oтличен III



[още изложби]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче