:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Екстериорни изложби
Работни изпитания
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Клубни мероприятия

Специализирана изложба Хисаря - 14.06.2014 г.

Съдия: Петър Петров
Участвали кучета: 61



Шампион на изложбата - Арго на Нено Кочанков № 58
Най-добро мъжко куче на изложбата - Арго на Нено Кочанков № 58
Най-добро женско куче на изложбата - Берета на Сълко Литов № 43
Най-добро младо куче на изложбата - Цоко на Георги Казаков № 33
Най-добро куче-ветеран на изложбата - Бояна на Атанас Атанасов № 47
Шампион на гр. Хисаря - Джони на Сълко Литов № 42


Класиране по класове:


Клас бебе (3 - 6 мес) мъжки


Зарко на Атанас Атанасов № 48 много переспективен I

Клас подрастващи (6-9 мес) мъжки


Ахил на Костадин Маринов № 5 много переспективен I
Анджар на Нено Кочанков № 1 много переспективен II
Авер на Димитър Димитров № 2 много переспективен III

Клас млади (9-18 мес) мъжки


Цоко на Георги Казаков № 33 отличен I, BJC, BJB
Блейк на Желязко Желязков № 13 oтличен II, R-BJC
Килър на Илия Зозиков № 64 oтличен III
Б-Тито на Светослав Рашайков № 28 много добър
Рекс на Йордан Йорданов № 26 много добър

Клас интермедия (15-24 мес) мъжки


Виктор на Димитър Костадинов № 44 oтличен I, САС
Жар от Чаушев на Георги Чаушев № 51 oтличен II, R-САС
Арбо на Николай Видев № 38 oтличен III
Ахат на Тодор Тодоров № 31 без оценка
Алеко на Слави Каймакански № 36 дисквалификация

Клас открит (15 мес - 8 год) мъжки


Арго на Нено Кочанков № 58 oтличен I, САС, ВОВ
Аспарух на Светослав Рашайков № 29 oтличен II, R-САС
Кардам на Мирослав Тахчиев № 68 oтличен III
Ушан на Нено Кочанков № 57 oтличен IV
Горан на Илия Зозиков № 60 oтличен
Рони на Илия Крумов № 41 много добър
Черо на Димитър Тахчиев № 69 много добър

Клас работен (15 мес - 8 год) мъжки


Джони на Сълко Литов № 42 oтличен I, САС
Вик на Мустафа Ахмед № 17 oтличен II, R-САС
Айк на Георги Лалов № 61 oтличен III
Асен на Георги Иванов № 46 oтличен IV
Джамбо на Иво Павлов № 7 oтличен
Б-Ричи на Ангел Димитров № 16 oтличен
Морис на Иван Сотиров № 54 много добър

Клас ветерани (над 8 год) мъжки

Самурай на Ангел Иванов № 55 oтличен I, САС
Блейк на Георги Казаков № 35 oтличен II, R-САС

Клас бебе (3 - 6 мес) женски


Дари на Тодор Тодоров № 30 много переспективен I
Амартина на Йордан Йорданов № 25 много переспективен II

Клас подрастващи (6-9 мес) женски


Агата на Димитър Димитров № 3 много переспективен I
Арна на Васил Гюров № 6 много переспективен II
Мара на Константин Узунов № 14 много переспективен III

Клас млади (9-18 мес) женски


Бети на Димитър Маврев № 24 отличен I, BJC
Брита на Боян Талев № 23 oтличен II, R-BJC
Гери от Павлов на Александър Събев № 8 много добър

Клас интермедия (15-24 мес) женски


Рая на Йордан Йорданов № 27 отличен I, САС
Гери на Слави Каймакански № 37 oтличен II, R- САС
Галя на Георги Иванов № 45 oтличен III

Клас открит (15 мес - 8 год) женски


Берета на Сълко Литов № 43 oтличен I, САС
Рива на Георги Зозиков № 59 oтличен II, R-САС
Кали на Георги Казаков № 34 oтличен III
А-Вихра на Боян Талев № 19 oтличен IV
Буря на Ангел Иванов № 56 oтличен
Вера на Иван Тривски № 67 oтличен
Врана от Чаушев на Георги Чаушев № 52 oтличен
Бента на Иво Павлов № 9 oтличен
Анна от Узунов на Георги Чаушев № 53 много добър
Зина на Желязко Желязков № 12 много добър
Кайра на Георги Асенов № 11 много добър
Паша на Стефан Узунов № 32 много добър
Петя на Иван Кръстев № 50 без оценка

Клас работен (15 мес - 8 год) женски


Рита на Иван Кръстев № 49 oтличен I, САС
Жана на Димитър Димитров № 4 oтличен II, R-САС
Перла на Николай Видев № 39 oтличен III
Леда на Георги Лалов № 62 oтличен IV
Зара на Сейхан Мухарем № 15 oтличен
А-Вихра на Илия Крумов № 40 без оценка

Клас ветерани (над 8 год) женски


Бояна на Атанас Атанасов № 47 oтличен I, САС

[още изложби]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче