:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Екстериорни изложби
Работни изпитания
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Клубни мероприятия

Специализирана изложба Пазарджик - 12.04.2014 г.

Съдия: Стефан Попов
Участвали кучета: 62



Шампион на изложбата - Аякс на Георги Зозиков № 66
Най-добро мъжко куче на изложбата - Аякс на Георги Зозиков № 66
Най-добро женско куче на изложбата - Б-Сали на Георги Георгиев № 59
Най-добро младо куче на изложбата - Бърт на Иван Петров № 44
Най-добро куче-ветеран на изложбата - Страцин на Велко Везенков № 9
Шампион на гр. Пазарджик - Чарли на Пенчо Христозов № 48

Класиране по класове:

Клас бебе – мъжки (4 кучета)


Авер на Димитър Димитров № 31 много переспективен I
Ахил на Костадин Маринов № 32 много переспективен II
Анджар на Нено Кочанков № 64 много переспективен III
Арон на Ангел Димитров № 36 переспективен

Клас млади – мъжки (6 кучета)


Бърт на Иван Петров № 44 отличен I, BJC, BJB
Вихър на Ридван Неджип № 39 oтличен II, R-BJC
Велко на Иво Павлов № 17 oтличен III
Мечо на Георги Узунов № 6 oтличен IV
Ларго на Иво Ценков № 11 добър
Асир на Мюмюн Исмаилов № 47 без оценка

Клас интермедия – мъжки (7 кучета)


Чарли на Пенчо Хризтозов № 48 oтличен I, САС
Бънди на Велизар Иванов № 24 oтличен II, R-САС
Виктор на Димитър Костадинов № 28 oтличен III
Вокил на Димо Рашков № 29 oтличен IV
Бруно на Димитър Ст. Димитров № 15 oтличен
Ахат на Тодор Тодоров № 45 oтличен
Алеко на Слави Каймакански № 5 oтличен

Клас открит – мъжки (8 кучета)


Аякс на Георги Зозиков № 66 oтличен I, САС, ВОВ
Б-Ричи на Ангел Димитров № 38 oтличен II, R-САС
Горан на Илия Зозиков № 65 oтличен III
Шмекер на Ивайло Весков № 51 oтличен IV
Арго на Нено Кочанков № 62 отличен
Вихър на Пенчо Христозов № 49 много добър
Джорджо на Георги Георгиев № 61 много добър
Аспарух на Светослав Рашайков № 63 много добър

Клас работен – мъжки (8 кучета)


Морис на Иван Сотиров № 46 oтличен I, САС
Арап на Димитър Костадинов № 27 oтличен II, R-САС
Вик на Мустафа Ахмед № 40 oтличен III
Арап на Самет Шериф № 43 oтличен IV
Арон на Красимир Вандов № 1 oтличен
Джери на Георги Узунов № 8 oтличен
Джамбо на Иво Павлов № 23 oтличен
Барон на Георги Джурджилов № 30 oтличен

Клас шампиони мъжки (1 куче)


Айк на Георги Лалов № 57 oтличен I, САС

Клас ветерани – мъжки (1 куче)


Страцин на Велко Везенков № 9 oтличен I, САС

Клас бебе – женски (3 кучета)


Агата на Димитър Димитров № 33 много переспективен I
Астра на Димитър Костадинов № 58 много переспективен II
Арна на Васил Гюров № 34 много переспективен III

Клас подрастващи – женски (1 куче)


Гери от Павлов БГ на Иво Павлов № 16 переспективен

Клас млади – женски (1 куче)


Бети на Димитър Маврев № 42 отличен I, BJC

Клас интермедия - женски (7 кучета)


Гери на Слави Каймакански № 4 отличен I, CAC
Бихтер на Тодор Рашков № 14 oтличен II, R-CAC
Е-Капка на Марин Арбалиев № 54 oтличен III
Б-Кубра на Ангел Димитров № 37 отличен IV
Р-Вихра на Илия Крумов № 12 отличен
Вихра на Иван Станойчев № 3 много добър
Берта на Велизар Иванов № 26 много добър

Клас открит – женски (5 кучета)


Б-Сали на Георги Георгиев № 59 oтличен I, САС
Зойка на Васил Замфиров № 67 oтличен II, R-САС
Бента на Иво Павлов № 19 oтличен III
Елза-Гилза на Марин Арбалиев № 55 oтличен IV
Леда на Георги Лалов № 56 oтличен

Клас работен – женски (8 кучета)


Дара на Виктор Весков № 52 oтличен I, САС
Алма на Венцислав Славейков № 13 oтличен II, R-САС
Зухай на Ангел Иванов № 60 oтличен III
Багира на Велизар Иванов № 25 oтличен IV
Жана на Димитър Димитров № 35 oтличен
Зана на Георги Узунов № 7 oтличен
Тара на Красимир Вандов № 2 oтличен
А-Лара на Мустафа Ахмед № 41 oтличен

Клас ветерани – женски (2 кучета)


Астра на Сейхан Мухарем № 53 oтличен I, САС
Арда на Пенчо Христозов № 50 oтличен II, R-САС


[още изложби]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче