:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Екстериорни изложби
Работни изпитания
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Клубни мероприятия

Специализирана изложба Шумен - 14.09.2013 г.

Съдия: Тодор Гичев
Участвали кучета: 33



Шампион на изложбата - Айк на Георги Лалов № 23
Най-добро мъжко куче на изложбата - Айк на Георги Лалов № 23
Най-добро женско куче на изложбата - Петя на Иван Петков № 11
Най-добро младо мъжко куче на изложбата - Жар от Чаушев на Ангел Димитров № 17
Най-добро младо женско куче на изложбата - Вихра на Атанас Атанасов № 32
Шампион на гр. Шумен, излъчен от комисия в състав д-р Валентин Атанасов, г-н Стоян Стоянов председател на ЛРС Шумен и Исмаил Раим Мехмед - Жар от Чаушев  на Георги Чаушев № 14

Класиране по класове:

Клас млади – мъжки (7 кучета)


Жар от Чаушев на Георги Чаушев № 14 отличен I, BJC
Тарзан на Сейхан Мухарем № 5 oтличен II, R-BJC
Арго на Нено Кочанков № 2 oтличен III
Чики на Сейхан Мухарем № 6 много добър
Душман на Ведат Ведатов № 30 много добър
Барут на Валери Станев № 7 без оценка
Кубрат на Румян Тодоров № 16 дисквалификация

Клас открит – мъжки (10 кучета)


Таркан на Сейхан Мухарем № 3 oтличен I, САС
Томи на Бурхан Мехмед № 22 oтличен II, R-САС
Д-Чар на Хайредин Заки № 33 oтличен III
Шмекер на Виктор Весков № 26 oтличен IV
Арес на Петър Димов № 19 oтличен
Барон на Ведат Ведатов № 29 oтличен
Бък на Бурхан Мехмед № 20 oтличен
Мурад на Бурхан Мехмед № 21 oтличен
Рекс на Николай Колев № 18 oтличен
Самурай на Ангел Иванов № 15 oтличен


Клас работен – мъжки (1 куче)


Арап на Димитър Костадинов № 1 oтличен I, САС

Клас шампиони – мъжки (1 куче)


Айк на Георги Лалов № 23 oтличен I, САС, BOB

Клас ветерани – мъжки (1 куче)


Арап на Ведат Ведатов № 5 много добър

Клас бебе – женски (1 куче)


Палма на Румен Иванов № 8 много переспективен I

Клас млади – женски (3 кучета)


Вихра на Атанас Атанасов № 32 отличен I, BJC
Джина на Иван Иванов № 27 oтличен II, R-BJC
Рада на Румян Тодоров № 17 много добър

Клас открит – женски (5 кучета)


Петя на Иван Петков № 11 oтличен I, САС
Астра на Виктор Весков № 24 oтличен II, R-САС
Анна на Георги Чаушев № 13 oтличен III
Линда на Акиф Юсеин № 10 oтличен IV
Джина на Мустафа Адем № 9 много добър

Клас работен – женски (4 кучета)


Зара на Сейхан Мухарем № 4 oтличен I, САС
Рита на Иван Петков № 12 oтличен II, R-САС
Дара на Виктор Весков № 25 oтличен III
Яна на Атанас Атанасов № 31 oтличен IV

[още изложби]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче