:: Начало Национален клуб българско гонче :: Полезни връзки  :: Карта на сайта 
Новини
За клуба
За гончето
На лов с гончета
Развъждане
Клубни мероприятия
Екстериорни изложби
Работни изпитания
Документи
Галерия
Видео
НКБГ в медиите
Приятели на НКБГ
Контакти
 
Клубни мероприятия

Специализирана изложба Пазарджик - 13.04.2013 г.

Съдия: Миливое Урошевич
Участвали кучета: 78



Шампион на изложбата - Сали на Георги Георгиев № 70
Най-добро мъжко куче на изложбата - Айк на Георги Лалов № 8
Най-добро женско куче на изложбата - Сали на Георги Георгиев № 70
Най-добро младо куче на изложбата - Б-Кубра на Ангел Димитров № 17
Шампион на публиката - Аякс на Георги Зозиков № 40

Класиране по класове:

Клас бебе – мъжки (1 куче)

Ахил на Рушен Хасасанов № 25 много переспективен I

Клас подрастващи – мъжки (2 кучета)


Арго на Нено Кочанков № 1 много переспективен I
Арго на Николай Петров № 63 много переспективен II

Клас млади – мъжки (11 кучета)


Вокил на Димо Рашков № 67 отличен I, BJC
Вик на Мустафа Ахмед № 58 oтличен II, R-BJC
Виктор на Димитър Костадинов № 43 oтличен III
Вълчан на Иван Станойчев № 20 oтличен IV
Бруно на Димитър Димитров № 73 oтличен
Бънди на Велизар Иванов № 54 много добър
Ахат на Тодор Тодоров № 74 много добър
Караман на Пенчо Христозов № 4 много добър
Хари на Атанас Петров № 76 много добър
Абат на Борислав Търкаланов № 21 добър
Бенто на Иво Павлов № 49 без оценка

Клас интермедия – мъжки (9 кучета)


Аякс на Георги Зозиков № 40 oтличен I, САС
Барон на Георги Джурджилов № 55 oтличен II, R-САС
Арго на Пламен Ангелов № 69 oтличен III
Кабак на Николай Петров № 62 много добър
Бую на Димитър Димитров № 36 много добър
Борджан на Павел Духалов № 61 много добър
Валтер на Васил Замфиров № 34 много добър
Караман на Асен Николов № 78 добър
Ахил на Ивайло Николов № 35 без оценка

Клас открит – мъжки (4 кучета)


Ушан на Нено Кочанков № 2 oтличен I, САС
Арап на Мартин Александров № 47 oтличен II, R-САС
Самурай на Ангел Иванов № 10 много добър
Елцин на Иван Ефтимов № 12 добър

Клас работен – мъжки (13 кучета)


Айк на Георги Лалов № 8 oтличен I, САС
Доко на Васил Гюров № 38 oтличен II, R-САС
Арап на Самет Шериф № 59 oтличен III
Дон на Владимир Божинов № 33 oтличен IV
Гайтан на Пенчо Христозов № 3 oтличен
Чарли на Димитър Герушин № 65 oтличен
Арон на Красимир Вандов № 24 oтличен
Морис на Иван Сотиров № 27 много добър
Джамбо на Иво Павлов № 52 много добър
Доко на Георги Узунов № 32 много добър
Роналдо на Мартин Александров № 48 много добър
Крум на Васил Трайков № 29 добър
Арап на Димитър Костадинов № 41 дисквалификация

Клас ветерани – мъжки (2 кучета)


Блейк на Георги Казаков № 5 oтличен I, САС
Клавдий на Марин Арбалиев № 46 oтличен II, R-САС

Клас бебе – женски (1 куче)

Арта на Владимир Иванов № 26 много переспективен I

Клас подрастващи – женски (3 кучета)


Е-Капка на Марин Арбалиев № 44 много переспективен I
Арда на Николай Петров № 64 переспективен
Виза на Иван Сотиров № 28 переспективен

Клас млади – женски (14 кучета)


Б-Кубра на Ангел Димитров № 17 отличен I, BJC, BJB
Бихтер на Тодор Димов № 72 oтличен II, R-BJC
Гилза на Кирил Пандезов № 22 oтличен III
Вихра на Иван Станойчев № 19 oтличен IV
Роузи на Ангел Иванов № 11 много добър
Багира на Велизар Иванов № 53 много добър
Берта на Радослав Якимов № 68 много добър
Гери на Слави Каймакански № 7 много добър
Вяра на Владимир Луков № 16 много добър
Хера на Стефан Петров № 75 много добър
Б-Фанта на Валентин Маринов № 18 добър
Варда на Петьо Колев № 14 добър
Рая на Мирослав Иванов № 66 без оценка
Видра на Димитър Костадинов № 42 без оценка

Клас интермедия - женски (4 кучета)


Сали на Георги Георгиев № 70 oтличен I, САС, ВОВ
Кали на Георги Казаков № 6 oтличен II, R-САС
Зана на Георги Узунов № 31 много добър
Буря на Емил Стефанов № 71 много добър

Клас открит – женски (11 кучета)


А-Лара на Мустафа Ахмед № 57 oтличен I, САС
Бента на Иво Павлов № 51 oтличен II, R-САС
Леда на Георги Лалов № 9 oтличен III
Рива на Георги Зозиков № 39 oтличен IV
Берта на Тодор Иванов № 60 oтличен
Елза-Гилза на Марин Арбалиев № 45 oтличен
Берта на Васил Трайков № 30 oтличен
Сара на Иво Павлов № 50 много добър
Буря на Петьо Колев № 15 много добър
Кали на Пенчо Чумпов № 77 много добър
А-Дори на Боян Талев № 56 добър

Клас работен – женски (2 кучета)


Тара на Красимир Вандов № 23 oтличен I, САС
Жана на Димитър Димитров № 37 oтличен II, R-САС
Алма на Венцислав Славейков № 13 oтличен III

Снимки от събитието

Специализирана изложба Пазарджик - 13.04.2013 г.
 
[още изложби]
  Copyright (c) 2010 - Национален клуб българско гонче